Apie

Intere – išskirtinės interjero detalės ir akcentai

PATIRTIS

Mūsų darbo vieta interjeruose jau nuo 2004 metų. Intere el.parduotuvė yra UAB „Starsier“ įmonės brendas. Patirtis leidžia dirbti kokybiškai ir užtikrintai, o kūrybiškumo ir įdėjų visada pasipildome Lietuvos ir pasaulinėse parodose bei bendradarbiaudami su dizaineriais ar architektais.

UNIKALUMAS IR IŠSKIRTINUMAS

Didžiąją dauguma mūsų prekių dizainų rasite tik intere el.parduotuvėje ir niekur kitur. Kiekvieną, net ir standartizuotų matmenų, prekę gaminame individuliai. Visi audiniai, tapetai, drobės spausdinamos ant naujos medžiagos ir paverčiamos į unikalius gaminius.

Atrandame, kuriame, projektuojame ir gaminame. Stengiamės kuo dažniau atnaujinti arba papildyti mūsų prekių katalogus. Reguliariai pristatome naujas kolekcijas Lietuvos bei užsienio dizainerių. Derinamės prie užsakovo pageidavimų, jei reikia ir prisitaikome prie jau esamo interjero.

PASITIKĖJIMAS

Domėjimasis, ilgas tobulėjimas, nuoširdus bendravimas su klientu ir šiuolaikiška gamybos įranga leidžia mums kurti išskirtines ir šiuolaikiškas interjero detales.

GALIMYBĖ

Beveik kiekvieną intere interjero detalę galite pritaikyti savo interjerui ir iš karto užsisakyti intere.lt internetinėje parduotuvėje bei patogiu būdu apmokėti. Jei reikia dar daugiau pakeitimų, susisiekite su mūsų konsultantais paspaudę ant „SUSISIEKITE“

STATUSAS

Intere – viena didžiausių interjero detalių ir akcentų el. Parduotuvių Lietuvoje.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI IR VERTINIMAI INTERNETE

Rekvizitai – https://rekvizitai.vz.lt/imone/uab_starsier/
Facebook – https://www.facebook.com/intere.lietuva/reviews/
Instagram – https://www.instagram.com/intere.lt/

    0
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę