Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės – intere.lt

  • Mažos interjero detalės didelėms permainoms
  • Itin platus pasirinkimas intere.lt kataloguose
  • Išskirtinės, dizainerių sukurtos dekoratyvinių pagalvėlių kolekcijos, kurias rasite tik intere.lt el.parduotuvėje
  • Garantuojame aukštus kokybės EU standartus, ryškias bei sodrias pagalvėlių medžiagų spalvas ir unikalius dizainus. Užsukit pasidairyti!
Dekoratyvinėm pagalvėlėm greitai, skoningai ir nebrangiai pagyvinsite ar suteiksite jaukumo, bet kokiam interjerui. Norėdami įtikti šiuolaikiškam klientui galime pasiūlyti itin platų pagalvėlių užvalkalų katalogą, naujausias tendencijas ir stilingas dizainerių kolekcijas.
Mūsų el.parduotuvėje galite rinktis pagalvėlių dydžius, medžiagos rūšį ir užvalkalo dizainą. Suradus tai ko ieškote, galite greitai ir patogiai apsipirkti internetu. Atsiskaitymas per Jūsų pasirinktą interneto bankininkystę arba banko kortele. Visais atvejais, kiekvieną dekoratyvinę pagalvėlę gaminame individualiai, todėl būsite tikri, kad tai nėra masinės gamybos pagalvėlė, kurias galite rasti daugumoje prekybos vietų ar pas kaimynus.
Jei pageidaujate visiško išskirtinumo galime pagaminti visiškai individualų pagalvėlės užvalkalą iš Jūsų nuotraukos ar paveikslėlio. Tinka tiek paveikslėliai rasti internete ar nuotraukos darytos su Jūsų telefono ar fotoaparo kamera. Minimalūs reikalavimai nuotraukai: 2000 x 2000 pix.

Apie mūsų dekoratyvines pagalvėles

Parduodama tik užvalkalas be pagalvėlės vidaus/užpildo.
Jei nepasirinkote “Ant abiejų pusių”, tai dizainas atspausdintas tik ant vienos pagalvėlės pusės (kita pusė balta).
Prekės tipas: pagalvėlės užvalkalas su paslėptu užtrauktuku.
Medžiaga: audinys „Bardo“
Ant medžiagos užspaudžiamas raštas ar dizainas su įkaitintu presu.
Audinio sudėtis: 100% poliesteris.
Užvalkalo svoris: ~100 gr.
Mūsų el.parduotuvėje visi prekių paveikslėliai yra sukurti pagal spec.technologijas, kurie atvaizduoja artimiausias realios prekės spalvas ir savybes. Bet dėl individualių vaizduoklio parametrų ar sureguliavimo, prekių spalvas galite matyti kitaip nei realybėje.

Pagalvėlių užvalkalų priežiūra ir naudojimas

Pagalvėlės užvalkalus galima skalbti 30° temperatūroje. Negalima džiovinti džiovyklėje, taip pat nepatartina lyginti su aukšta temperatūra. Skalbimo ir/ar valymo metu draudžiama naudoti cheminį valiklį ar skalbimo priemones, kurių sudėtyje yra agresyviai veikiančios chemijos.

Visos dekoratyvinės pagalvėlės

Vaikiškos pagalvėlės

Pagalvėlės su raštais

Peržiūrėkite video klipą apie mūsų dekoratyvines pagalvėles

Kad Jums lengviau būtų suprasti ir įsivaizduoti mūsų pagalvėlių kokybę ir medžiagiškumą, mes Jums siūlome peržiūrėti trumpą video klipą apie tai. Spauskite “play” mygtuką ir žiūrėkite. O jei Jums kils papildomų klausimų ar norėsite pasikonsultuoti, tai visada galite kreiptis mūsų kontaktais paspaudę “Čia”

Dekoratyvinės pagalvėlės iš Jūsų nuotraukos paveikslėlio

Jei turite nuotaikingą ir brangią Jums nuotrauką ar paveikslėlį, tai galite užsisakyti visiškai unikalią ir vienetinę pagalvėlę sau ar savo artimam. Puiki ir išskirtinė dovana kiekvienai progai.

    0
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę