Fototapetai MEX

Fototapetai – “Mex” flizelininiai

  • Pasirinktas fototapeto dizainas spausdinamas ant interjero dekoravimui skirtos ruloninės fototapeto medžiagos. Vientisas fototapeto paveikslėlis susideda iš vertikalių tapeto juostų.
  • Gamintojas: Čekija, Europa.
  • Foto tapeto juostų plotis: ~75 cm.  Išskyrus kai užsakomi individualūs matmenys.
  • Leistina matmenų nukrypimo tolerancija iki +- 5mm.
  • Fototapeto sudėtis: flizelinas, 100% neaustinis pluoštas.
  • Tapeto juotos storis ir/ar svoris: ~150 gr/m2.
  • Paviršius: lygus, matiškas be jokios struktūros.

Fototapetai – intere.lt katalogai

Rinkitės tik tai ko Jums reikia. Žiūrėkite visus fototapetus arba ieškokite dominančios temos dizainų. Jūsų patogumui fototapetus suskirstėme į temas, kad būtų patogiau ir greičiau rasti tai ko Jūs ieškote. O jei dar nežinote ko norite peržiūrėkite visus mūsų fototapetus paspaudę ant “Visi fototapetai”

Norime informuoti,

kad intere.lt kataloguose yra ir kitų gamintojų fototapetų. Rinkdamiesi atkreipokite dėmesį į kiekvienos unikalios prekės aprašymą.

Visi fototapetai

Fototapetai – 3D efektas

Vaikiški fototapetai

Fototapetų kokybė

Kiekvienas intere.lt fototapetas yra sertifikuotas Europos sąjungoje galiojančiu priešgaisriniu, kokybės, žaliavų kilmės ir naudojimui patalpose atitikimo sertifikatais.

Fototapetai, kurie susilaukė daugiausiai dėmesio.

Peržiūrėkite tuos fototapetus, kurie jau šiandien yra populiarūs ir mėgstami mūsų klientų.

Fototapetai flizelininiai “Mex” – 150 gr/m, visiškai lygus paviršius

Pagaminti ir sertifikuoti Europoje. 100% augalinės kilmės pluoštas. Kokybiška tik interjerui skirta tapetų medžiaga. Norėdami įsitikinti kokybe prieš pirkdami mūsų fototapetus žiūrėkite video su realiomis prekėmis.

Flizelininiai fototapetai pagal Jūsų norimus matmenis ir iš Jūsų turimos nuotraukos ar paveikslėlio

Pas mus galite užsakyti flizelininius fototapetus visiškai individualaus dizaino, pritaikytus Jūsų interjerui ir pagal savo sienų matmenis.  Atsiųskite savo nuotrauką ar paveikslėlį per mūsų kontaktinę formą bei nurodykite matmenis ir mes įvertinsime paveikslėlio kokybę bei atsiųsime kainą.

Fototapetų paveikslėlių grafinis redagavimas, retušavimas ir spalvų keitimas

Fototapetų paveikslėlių grafinis dizainas / redagavimas, retušavimas ir spalvų keitimas. Turite galimybę, bet kurį fototapeto paveikslėlį keisti pagal Jūsų interjere dominuojančios spalvas ir atspalvius, retušuoti netinkamus elementus ar papildyti naujomis detalėmis bei tekstais.