Pledai, antklodės

Apie mūsų pledus – antklodes

Minkštas, vidutinio ilgio plauko/pūkelio ir labai švelnus, mielas lietimui, pledas. Vienoje pusėje dizainas arba raštas, kitoje pusėje – baltas pūkelis.
Ant medžiagos užspaudžiamas raštas ar dizainas su įkaitintu presu. Užspaustas dizainas atsparus blukimui.
Sudėtis: 100% poliesteris.
Pledo svoris be įpakavimo: ~250 – 350 gr.
Mūsų el.parduotuvėje visi prekių paveikslėliai yra sukurti pagal spec.technologijas, kurie atvaizduoja artimiausias realios prekės spalvas ir savybes. Bet dėl individualių vaizduoklio parametrų ar sureguliavimo, prekių spalvas galite matyti kitaip nei realybėje.

Pledų – antklodžių priežiūra ir naudojimas

Minkštus pledus galima skalbti 30-40° temperatūroje. Negalima džiovinti džiovyklėje ir balinti. Skalbimo ir/ar valymo metu draudžiama naudoti cheminį valiklį ar skalbimo priemones, kurių sudėtyje yra agresyviai veikiančių cheminių junginių.

Pledų ir antklodžių kolekcijos

Pasirinkite pledą, antklodę bei kitas interjero detales iš tos pačios kolekcijos. Kiekvienas, unikalioje kolekcijoje esantis pledas visada derės su kitomis joje esančiomis prekėmis. Todėl visada būsite tikri, kad teisingai pasirinkote. Puoškite interjerą lengvai ir skoningai.

„Geo Birds” pledų kolekcija

„Minecraft” stiliaus kolekcija

„Dreamy nature” kolekcija

Visi pledai ir antklodės

Peržiūrėkite mūsų pledų kokybę ir medžiagiškumą

Kad lengviau būtų suprasti ir įsivaizduoti mūsų pledų/anktlodžių kokybę ir švelnumą, mes Jums rekomenduojame peržiūrėti labai trumpą video apie tai. Spauskite „play” mygtuką ir žiūrėkite. O jei dar liks neatsakytų klausimų visada galite kreiptis mūsų kontaktais paspaudę „Čia”

Galite užsakyti ir individualų pledą / antklodę su Jūsų nuotrauka ar paveikslėliu

Jei turite nuotaikingą ir brangią Jums nuotrauką ar paveikslėlį, tai turite galimybę užsisakyti visiškai unikalų ir vientinį pledą. Puiki dovana sau, artimam ar pažystamui. Nustebink išskirtinumu ir švelnumu.